pondělí 15. července 2013

Foodporn IV. - obědy z dovolené

Hezký den:)

Tento článek jsem původně plánovala až na zítřek, ale když jsem si všimla, že jsem vás ochudila o ten nejlepší dezert, který tam byl, rozhodla jsem se to vyžehlit urychlením článku:D

Nemám, co víc bych napsala, takže si doneste mísy na sliny a jen se kochejte..:D

Pozn.: Většinou už ani nevím, co na fotce všechno je:D A jistě si všimnete, že bez zeleniny jsem opravdu nežila:D

Hejk, brambora /mám podezření na batát, byla totiž sladká, ale jistá si nejsem/, kostičky sýra, grilovaná zelenina, rajčata, okurky, kukuřice.

Losos, plátek kuřecích prsou, brambora, vejce, opět zelenina - rajčata, okurky, ledový salát, kukuřice.

Plátek vepřového masa, brambora pečená v alobalu, těstoviny se sýrem, místní specialita - paella, květák v jogurtu, rajčata, okurky, kukuřice, hrášek. Paella je rizoto, do kterého míchají, co jim zrovna přijde pod ruku. Často se tam objevují mořské potvory, ale ty jsem si radši na talíř nedala:D Radši jsem si v pallee vybírala kuřecí maso.

Paella /moc mi chutnala!!/, těstoviny se sýrem a kečupem /jen maličko O:)/, brokolice s kostičkami sýru a smetanou, sekaná rajčata, okurky, kukuřice.

Hejk, paella, kuřecí nugetka /O:)/, vejce, grilované papriky a cukety, grilované rajče, ale i čerstvá rajčata, okurky a kukuřice.

Těstoviny se sýrem, paella, studený rýžový salát se šunkou a zeleninou, trojúhelníčky sýru, rajčata, okurky, ledový salát, kukuřice, hrášek,

Na závěr zapomenutý dezertík, který mě tam nejvíce oslovil - rolky z ějakého sušenkového těsta /:D/, plněné džemem, posypané slunečnicovými a dýňovými semínky. Na fotce s grapefruitem, meruňkami a blumami.

Snad se vám pokračování líbilo:) Čeká vás ještě jeden díl, který je podle mě nejpovedenější a to budou večeře. Už brzy, tak se těšte!

Užívejte dne!

9 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. nemohla jsem si stěžovat, až na ty dezertíky, které mě sváděly, ikdyž jsem se na ně nekoukala:D jak jsi se měla ty?:)

   Vymazat
  2. My byli v apartmánu a museli jsem si jídlo obstarat sami a jelikož jsem tam byla s přítelovo mámou a její kamarádkou, tak jsem musela sníst, to co se mi naložilo, abych neurazila, přece jenom jsem to všechno měla zadarmo :D :)

   Vymazat
 2. To je parádní jídlo! :)
  Žila sis jako královna! ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jen kvůli tomu jídlu bych se s radostí vrátila:D děkuju:)

   Vymazat
 3. Paellu vaří moje babička, je to dobrota. Ale s mořskými potvorami bych to asi taky nechtěla :D
  Každý talíř je krásně barevný a líbí se mi, že jsi chtěla ochutnat od všeho, taky jsem to tak na dovolené s all inclusive dělala :D Ale abych se přiznala, třeba dortíčky a dezertíčky v Egyptě mi ani trochu nechutnaly (a to jsem byla na sladký hodně :D)..asi je to všude jiné :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já chtěla bejt odvážná a nějakou tu obludu z moře ochutnat, ale když jsem to viděla, tak jsem chytla bobky a utekla ke svýmu kuřecímu:D
   děkuju moc:) já si teda dortíčky nemohla vynachválit, nejradši bych je tam jedla od rána do večera, ale to bych se vážně vrátila jako koule:D

   Vymazat
 4. Mmm! Poctivou paellu bych si dala, tu zbožňuju :) Možná bych si tam ani nedávala tolik zeleniny, ale těch vařených jídel, které si tolik neužiju :D

  OdpovědětVymazat

Moc děkuju za Vaše komentáře, odpovídám na ně zde:)